Nápověda


Podívejte se na naše odpovědi na zákaznické otázky!

 

Jak si mohu objednat?

Je to velice jednoduché, najděte si produkt, který se vám líbí, vyberte barvu (popřípadě velikost) a stiskněte tlačítko ,,koupit”. Poté už jen stačí zadat informace k doručení, způsob platby a objednávku potvrdit.

 

Proč jsou vaše ceny tak nízké?

Myslíme si že naše ceny nejsou ani nízké, ani vysoké. Je ale pravda, že se naše produkty snažíme vyrobit co pokud možno nejkvalitnější za tu nejlepší cenu, co jenom můžeme. Marže na našich produktech je také minimální (akorát abychom dokázali náš e-shopu udržovat), snažíme se totiž všem lidem, bez ohledu na jejich finanční situaci, zpřístupnit co nejkvalitnější zboží jaké jenom umíme.

 

Bojím se, že mi objednávka nepřijde. Mohu se nějak ubezpečit, že opravdu přijde?

Bát se opravdu nemusíte, ale pokud chcete mít nějakou jistotu, tak existuje možností hned několik. Asi ta nejelpší je možnost vaši objednávku sledovat.

 

Jak můžu sledovat svou objednávku?

Pokud chcete svou objednávku sledovat, tak stačí v naší hlavní nabídce, kliknout na tlačítko ,,Sledovat svou objednávku". Následně do adekvátního pole zadáte své číslo objednávky a email. Následně kliknete na tlačítko ,,Sledovat" a zobrazí se vám veškeré údaje o vaší objednávce.

 

Co když mi nebude sedět velikost, nebo se mi nebude produkt líbit?

Pokud jedna z těchto situací nastane, tak máte možnost nám produkt do 15. dnů zaslat, a my vám vrátíme peníze, popřípadě zašleme jinou velikost. Celý proces se pokusíme vyřídit co nejrychleji a nejjednodušeji co to jen půjde.

 

Jak mohu získat slevu na nějaký z produktů?

Pokud chcete získávat všechny naše dostupné slevy, tak se prosíme přihlašte k odběru novinek (zadáte jen email), a my vám nasledně všechny funkční kódy budeme zasílat přímo do vašeho e-mailu.

 

Proč bych si produkt měla koupit právě od vás?

Prodáváme totiž produkty, které většinou nikde jinde než u nás neseženete, můžete nám produkt do 15. dnů vrátit a hlavně máme ty nejlepší ceny!

 

Jak mám zvolit správnou velikost svého zboží?

Velikosti se u našich produktů liší, tudíž nejjistější způsob jak velikost zvolit je podle tabulky velikostí, která je uvedena u každého produktu (který je dostupný v různých velikostech), který se na našich webových stránkách nachází.

 

Jak vás mohu kontaktovat?

Nejsnadnější způsob jak nás kontaktovat je buďto na náš email (support@fashionforyou.cz) nebo skrze kontakntí formulář, který se nachází na našich webových stránkách v sekci "Kontaktuje nás".