O nás


Kdo jsme? Co jsme? A co vůbec děláme a proč?

Možná jste narazili na náš eshop skrze Facebook, Instagram, nebo vám o nás řekl právě váš kamarád, či kamarádka. Ať už je to jedna z těchto možností, nebo ne, tak bychom se vám velice rádi stručně představili.

Jsme firma Fashion For You, která se zaměřuje na prodej módních doplňků, které dělají radost lidem, na kterých Vám doopravdy záleží.

Celý tento projekt jménem Fashion For You začal tím, že se jsem se během své dovolené rozhodl koupit dárek pro svou přítelkyni k svátku. Byl jsem zrovna v Londýně a jelikož jsem pro ni chtěl nějaký originální dárek, a ne něco klasického jako například růži, na kterou by po týdnu zapomněla, tak jsem se rozhodl vydat se do tamějších obchodních center. Kromě klasických předražených dárků od luxusních

značek jsem čirou náhodou potkal jakousi dívku, která se kamerou na telefonu dívala do svého náhrdelníku, což mě opravdu zarazilo.

A jelikož už jsem z hledání toho pravého dárku byl opravdu zoufalý rozhodl jsem se této dívky zeptat co to má a co s tím dělá. Ukázala mi náhrdelník a vysvětlila, že když se do malého kolečka, jenž se na něm nachází podívám kamerou telefonu, tak uvidím nápis “Miluji Tě” 100krát a pokaždé v jiném jazyce!

Z náhrdelníku jsem byl naprosto rozčarovaný a ihned jsem se snažil zjistit, kde takový náhrdelník mohu také sehnat. Dostal jsem adresu, na kterou jsem se posléze také vydal. Když jsem na místo dorazil nestačil jsem se divit, seděl tam starší muž ve věku okolo 70 let a na stole před sebou měl vystavené právě již dříve zmíněné náhrdelníky.

Rozhodl jsem se jeden si od něj koupit pro svou přítelkyni a šel jsem velice spokojeně zpět do svého hotelu a těšil jsem se až jí ten překrásný náhrdelník předám. Nicméně přes noc mě napadlo, že je vlastně obrovská škoda, že takovéto dárky nejsou dostupné v České republice.

A to byl právě ten moment! Ten moment kdy jsem se rozhodl, že založím Fashion For You a budu zprostředkovávat takovéto krásné dary lidem, kteří žijí v Česku. 

Druhý den jsem hned ráno šel za již zmíněným pánem a domluvili jsme se na tom, že mi dá svůj kontakt a že spolu navážeme spolupráci. Nejprve jsem od něj objednal okolo 50 kusů, které jsem ale rozprodal svým známým a přátelům během ani ne měsíce. Dohodl jsem se tedy s pánem, že mi dá kontakt přímo na svého dodavatele.

Do dnešního dne, tedy 1. září 2019, odebíráme všechno naše zboží, od již zmíněného dodavatele, který nám dává nejnižší možné ceny a ručí nám za kvalitu produktů. Právě díky jemu jsme byli schopni udělat radost více jako 5000 lidem! Na tuto statistiku jsem osobně velice hrdý, jelikož je to důsledek toho, že to, co děláme, děláme správně.

Nicméně nám to nestačí! Chceme dál pokračovat ve stejném tempu a ve stejné pracovní morálce, jako do teď. Našim cílem je dělat každoročně radost tisícům až sta tisícům lidem a zajišťovat originální a kvalitní dárky z lásky!