Vrácení zboží


Vrácení zboží

 

Do 15 dnů můžete zboží bez uvedení důvodu vrátit. Pokud 15 dní již uplynulo, mockrát se omlouváme, ale již vám peníze nemůžeme vrátit, nebo produkt vyměnit.

Aby zboží bylo způsobilé náhradě musí být nepoužité a ve stejné kondici v jaké jste ho přebrali. Zboží také musí být ve svém originálním balení.

Některé druhy produktů nemouhou být nahrazeny, nebo vyměněny. Produkty podléhající zkáze jako například jídlo, kytky, noviny, nebezpečné materíaly, nebo hořlavé tekutiny, nebo plyny.

 

Další nevrátitelné zboží:

  • Dárkové karty
  • Nahratelné produkty
  • Některé zdravotnické a některé předměty osobní péče

Pro dokončení vaší náhrady, budeme požadovat účtenku, nebo doklad o zakoupení.

Prosíme nezasílejte produkt zpět k výrobci.

Jsou situace kde jenom částečné vrácení peněz je možné:

  • Knihy s jednoznačnými známkami použití
  • CD, DVD, VHS pásky, softwary, videohry, kazetové pásky, nebo vinylové záznami, které byly otevřeny
  • Jakýkoliv produkt, ktrý není ve své originální kondici, je poškozený, nebo z důvodu chybějící části, neobo z jakéhokoliv důvodu, který není způsoben naší chybou
  • Jakýkoliv produkt, který je vrácen více jak 15 dní po svém dodání

 

Náhrady (když aplikovatelné)

Po obdržení a inspekci vašeho vráceného produktu vám pošleme email, abychom vás informovali že jsme váš vrácený produkt obdrželi. Také vás budeme informovat o přijetí, či zamítnutí vašeho vrácení zboží.

Pokud je vaše vrácení přijato, tak vám zašleme náhradu, a peníze budou automaticky předány na váši kreditní kartu, nebo originálnímu způsobu platby, během určitého počtu dní.

 

Pozdní nebo chybějící náhrady

Pokud jste stále neobdrželi náhradu, nejprve si prosím znovu zkontrolujte váš bankovní účet. Poté kontaktujte firmu od které máte kreditná kartu, zpracování obvykle může nějakou dobu trvat než vaše náhradu bude oficiálně zaslána. Jako další krok zvolte kontaktování banky. Obvykle zaslání oficiální náhrady může nějakou dobu trvat. Pokud jste udělali všechny z výše uvedených korků a stále jste neobdržel vaši náhradu, prosím kontaktujte nás na support@fashionforyou.cz

 

Produkty ve slvě (když aplikovatelné) 

Náhrady se vztahují jen a pouze na zboží, které bylo zakoupeno za plnou cenu. Pokud jste produkt zakoupili ve slvě, tak se vám moc omlouváme, ale není možno vaši náhradu vyřídit.

 

Výměny (když aplikovatelné)

Dokážeme vám poskytnout náhradu produktu v případě že váš proudkt je vadný, nebo poškozený. Pkud chete váš produkt vyměnit za ten stejný prosím kontaktujte nás na support@fashionforyou.cz, nebo nám produkt zašlete na adresu: Ke Stáčírně, 14900 Praha, Česká Republika.

 

Dary

Pokud váš produkt byl označen jako dar, když byl zakoupen a zaslán přímo k vám, dostanete dárkový kredit s hodnotou vaší náhrady. V okamžiku, kdy bude váš vrácený produkt obdržen, dárkové osvědčení vám bude zasláno.

 

Pokud produkt nebyl označen jako dar, když byl zakooupen, nebo dárce dárku měl objednávku záslánu k sobě aby vám ji daroval později, tak náhradu zašleme dárci a ten se o vašem vrácení zboží dozví.

 

Doručení

Pokud máte zájem váš produkt vrátit, měl byste produkt zaslat na adresu: Ke Stáčírně, 14900 Praha, Česká Republika

Vy budete zodpovědný za zaplacení nákladů na zaslání produktu zpět k nám. Náklady na zaslání produktu, který nám chcete vrátit, jsou nevratné. Pokud dostanete náhradu ta produkt, náklady vašeho zaslání vám budou odečteny z vaší náhrady.

V závislosti na tom, kde žijete, se doba doručení vašeho nahrazeného produktu může lišit.

Pokud odesíláte produkt vyšší hodnoty jak 1650kč, vřele vám doporučujeme zajistit si přepravní pojištění. Neručíme za to, že dostaneme váš vrácený produkt.